Březen 2018

Dopis

22. března 2018 v 17:26 | Niké |  Já a svět
Musími říci, že jsem pořádný dopis sice nedostala hodně dlouho (teda když nepočítám, že je úřední), ale popravdě já jsem ho taky nenapsala hodně dlouho. Já osobně ne že bych nechtěla, ale než dojde na adresu, kam má, trvá mu to a navíc co s týče psaní, tak mě velice rychle unaví (proto mmj. píši pomalé články,mohla bych sice psát na vícekrát,ale to zase zlobí paměŤ,ale to jsem odbočila) nicméně si myslím, že to b\l vždy strašně příjemný pocit když jste šli ke schránce a tam Vás čekal dopis ne úřední nebo reklamní, ale od blízké osoby. Je to daleko příjemnejší,něž když Vám napíše email. Proto zkusme občas i napsat obyčejný dopis vlastní rukou a poslat jej počtou. Nikdy nevíte jak velkou radost tomu člověku uděláte.

Biorythme

18. března 2018 v 15:01 | Niké |  Já a svět
Našla jsem stránku, kde si člověk může objedna přírodní věci jako: Deodoranty,balzámy na rty a pleťové krémy. Prostě přírodní kosmetika. Nikdy jsem nějak nepoužívala přírodní kosmetiku, protože jsem zatím navíc nepotkala žádnou, která by mi vyhovovala, nicméně ze stránky: www.biorythme.cz jsem si už objenala menší sadičku + krém na vyzkoušení a sama jsem zvědavá jak mi to vše sedne.Máte nějaké osobní zkušenosti s přírodní kosmetikou? Dokonce máte zkušenosti přímo s touhle? Neváhejte napsat do komentáře. Děkuji. Jakmile vyzkouším ráda se podělím o své zkušenosti.

Život ve vzpomínkách

16. března 2018 v 16:36 | Niké |  Já a svět
Minimálně půlku života strávíme ve vzpomíkách. Třeba já si ráda vzpomínky uchovávám na fotografiích a videích,ovšem více se v nich pitvat nechci a promarnit jej pouze životem ve svých vzpomínkách je ztráta života.Proto život nenech proklouznout mezi prsty. Žij!